top of page

מאת:

שיראל ואסף שמואל

כמה חודשים לפני מעבר לדירה חדשה קיבלנו המלצות חמות על מזל לעיצוב הבית. נפגשנו איתה לפגישה ראשונית של כמה שעות, בה היא הצליחה להבין מה הצבעים המתאימים לנו, מה הצרכים הפונקציונלים שלנו ומהי המסגרת התקציבית שלנו. לאחר הפגישה ישר מזל התחילה לעבוד קשה, תוך כמה ימים קיבלנו מצגת עם הצעות לעיצוב ושיפור הבית. פלטת צבעים מותאמת לנו, אתרי אינטרנט עם דגמים ספציפיים שכדאי לנו לראות ועוד! מזל התלוותה אלינו למספר חנויות בהן היינו צריכים את עזרתה כי היינו די אבודים...(: המקצועיות של מזל עזרה לנו להתאפס, להבין מה עיקר ומה תפל. היא מצד אחד זרמה עם הרצונות והחלומות שלנו, ומצד שני ידעה להוריד אותם (ואותנו(: ) למציאות ולהציע הצעות פרקטיות. הבית שלנו נמצא רחוק מאשדוד, ולאחר כניסתנו לבית מזל טרחה ונסעה עד אלינו כדי לעזור להעמיד את הדברים ולסדר דברים אחרונים. העבודה עם מזל היתה (ועודנה) נעימה, מזל תמיד ענתה לנו במהירות ובמקצועיות. ממליצים מאד מאד!! אסף ושיראל שמואל

שיראל ואסף שמואל

מאת:

מאת : עו"ד דפנה זאק

ממליצה בחום על מזל יעקב מניסיון אישי מעצבת מעולה מקפידה על פרטים מקשרת לבעלי מקצוע מצויינים תוך מינימום הפרעה וללא חריגות מהתקציב .השיפוץ אצלי עבר מהר חלק ללא תקלות תוך שמזל בודקת ומפקחת על כל פרט ופרט ממליצה בביטחון ובהערכה דפנה.

מאת : עו"ד דפנה זאק

מאת:

מאת : היינה אורלי

מזל תודה על עיצוב פינת האוכל בצורה מקצועית ולטעמנו. ופיזורנגיעות ששדרגו את המראה בסלון. תודה רבה מזל!

מאת : היינה אורלי

מאת:

מאת : לישה משה ואיריס

הכרתי את מזל דרך חבר מזל הגיע עם אנרגיות טובות ראש פתוח עיצבה את חדר השינה עם כמה אפשריות עיצוב דאגה לבעלי המקצועיים ליישום העיצוב , השגיחה שיפרה הביאה את החדר לרמה של wow / המחיר שמזל ביקשה היה מאוד זול תמורת ההשקעה שלה ואנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה ממליץ בחם! איפה ישנם עוד אנשים כמו מזל כשהיום הכסף מהווה מטרה ניצחת , לא כך אצל מזל , החיוך של הלקוח היא המטרה העיקרית אצלה ! ממליץ בחום!

מאת : לישה משה ואיריס

מאת:

מאת : שני אליצור

מזל היקרה, רציתי להודות לך על הייעוץ המקצועי! לאורך כל הדרך ידעת לכוון אותי ולהגיד לי בדיוק מה הכי טוב. עדכנת אותי לגבי הסקיצות כדי שאדע איך המקום הולך להיראות,התאמת הצבעים והציוד. תודה על הכל!!!

מאת : שני אליצור

מאת:

מאת : בת שבע גרינברג

תודה רבה על עיצוב יחדת הנופש יצא נהדרת מותאמת לצרכים שלנו על פי טעמינו ועמדת גם בתקציב .ממליצה בחום לכולם על מזל לכל עיצוב שתרצו ובתקציב שתרצו .היא קשובה סובלנית ויודעת לתת פתרונות לכל הבקשות .תודה רבה!

מאת : בת שבע גרינברג

מאת:

מאת : שלומן נטלי

מזל תודה עליך! הגעת לביתי ונתת לי מלא טיפים מה לעשות כדי לשנות את התחושה והאווירה בבית כבר מחר בבוקר, בלי הוצאות גדולות מדי ובלי שינויים דרסטיים. אנחנו זוג צעיר עם ילדים והמקום שלנו מוגבל כמו גם התקציב והזמן לביצוע. ממליצה בחום לכל מי שנמצא במצב דומה. הידע של מזל ואמות הדיוק והבהירות שהיא מביאה שבו אותי. כמה ערך אפשר להביא בשעתיים!!! תודה רבה על האור שהכנסת לחיי ולביתי!

מאת : שלומן נטלי

מאת:

מאת : שנונית שגיא מדאי

שמי שנונית, אני מנהלת מרכז חירום לילדים "בית אפל", מסגרת אשר מגיעים אליה ילדים בגילאי 4-14 במצבי סיכון וסכנה. מזל נענתה לפנייה שלנו בפייסבוק אודות חלום שלנו לשדרג את המשחקיה שיש לנו לילדים. קיבלנו המון תרומות של משחקים, ריהוט וכו' מאנשים מדהימים. מזל שידרגה לנו את כל החוויה - היא הגיעה לתת ייעוץ מקצועי ואדיב וליוותה את כל תהליך ההקמה מחדש של המשחקיה שלב אחרי שלב. והכל כמובן בהתנדבות מלאה. בלעדיה זה לא היה אותו דבר, היא ידעה בדיוק איפה למקם כל דבר, המליצה על שילובי צבעים, נתנה לנו הנחיות לסידור ובאה בעצמה מס' פעמים ועבדה במלוא המרץ כדי שהפרוייקט יצליח. צירפתי כמה תמונות של לפני ואחרי. הילדים שראו את המשחקיה המחודשת התרגשו ונהנים כל יום לשהות בה. החוויה של מקום מעוצב, מדויק ונעים משנה את כל התמונה ומאפשרת לילדים רגעים קטנים של אושר. תודה מקרב לב!

מאת : שנונית שגיא מדאי

מאת:

מאת : גז רינת וינקי

פנינו למזל יעקב לתכנן ולעצב מחדש דירת 5 חדרים ישנה שרכשנו מזל ליוותה אותנו לאורך כל התהליך הייתה זמינה וקשובה לבקשות ולצרכים שלנו גילתה יצירתיות במציאת פתרונות לקשיים שהתעוררו ויצירתיות בתכנון ועיצוב הבית ליוותה אותנו בבחירה וברכישות השונות בסבלנות רבה, הייתה זמינה לכל פנייה טלפונית, ועדכוני וואטסאפ. בסופו של תהליך נכנסו לדירה נוחה, פוקציונלית למשפחה עם 3 ילדים אסתטית מאוד ועונה לסגנון ולקו המודרני והנקי שכיוונו אליו. אין ספק שהערך הרב שקיבלנו היה שווה את שכר הטרחה. המון תודה מזל אוהבים ומעריכים משפחת גז:)

מאת : גז רינת וינקי

לקוחות ממליצים

מזל יעקב - עיצוב ותכנון פנים

bottom of page